Jdi na obsah Jdi na menu
 


zde jsou nekteré navody jak si vydelat na internetu pres bux.to

Vydělávejte peníze snadno a bez námahy!!!

 
 

Registrace zde:

http://bux.to/?r=mc.lukas


Vydělávání peněz je založeno na systému odklikávání reklam na serveru bux.to.

 
Britský server Bux.to zná poměrně hodně lidí, zatím ale převážně ve světě, kde si takto přivydělávají milióny lidí, kteří pracují na počítači.

Firmy těmto společnostem platí za to, že tam umístí svou reklamu a že ji shlédne určitý počet lidí. Reklamní server pak platí určitý poplatek návštěvníkům reklam, aby měli jistotu, že reklamy budou shlédnuty. No, a ti návštěvníci jsme samozřejmě my.

Každá reklama se Vám otevře v novém okně a musí být zobrazena přibližně 30 sekund. Vždy můžete mít otevřeno jedno okno, ne dvě naráz. Není problém mít okno s reklamou shozené dole na liště a surfovat si po internetu po stránkách, které Vás zajímají či pracovat na něčem jiném, stačí, že je stránka otevřena. Reklamy jsou přidávány každý den nové.

Vše je samozřejmě naprosto legání a není v tom žádný háček!!!

Každá reklama se Vám otevře v novém okně a musí být zobrazena přibližně 30 sekund. Nahoře na stránce běží odpočítávání a jakmile se objeví zelená fajfka, můžete okno zavřít, ne dříve! Vždy můžete mít otevřeno jedno okno, ne dvě naráz.

Není problém mít okno s reklamou shozené dole na liště a surfovat si po internetu po stránkách, které Vás zajímají či pracovat na něčem jiném, stačí, že je stránka otevřena.

Registrace zde: http://bux.to/?r=mc.lukas

 

Podle toho, kolik seženete dalších referrerů (dalších lidí), budete vydělávat peníze v řádech stovek či tisíců. Záleží jen na vás.

Dostáváte 0,01 $ z každé odkliknuté reklamy, což by bylo poměrně málo. Proto je i zde systém tzv. Referrers, což jsou lidi, kteří se zaregistrují na základě Vašeho doporučení. Ti pak vydělávají na sebe a zároveň stejnou částku, kterou vydělají oni, bux.to připíše i na Váš účet. Po tomto násobení už vynikají zajímavé peníze na přilepšenou.

Vydělané peníze můžete vždy již po 10 $ poslat na svůj účet AlertPay(paypal).

Registarce na AlertPay ( https://www.alertpay.com/RegisterUser.aspx ) i na bux.to  je velice jednoduchá a lze zvládnout i s minimální znalostí angličtiny.

Účty AlertPay jsou akceptovány v mnoha internetových obchodech a stále se toto množství rozrůstá. Samozřejmě si můžete nechat přeposlat z AlertPay peníze i na Váš běžný účet v České Republice.
Přeji Vám příjemné vydělávání!!!!

Pokud byste něčemu nerozumněli a nebo potřebujete pomoci s registrací, neváhejte mne kontaktovat na mailu mc.lukas@seznam.cz . Respektujte, prosím, že pomáhám těm, kdo se pode mne zaregistrovali či chtějí registrovat.
 
Dakší odkazy pro vydělávání penízků - když se zaregistrujete na více serverech, naspoříte rychleji. Všechny uvedené klikačky spoří na stejnou peněženku - AlertPay a jsou ověřeny, že opravdu platí.
            ----------------------------------registrace bu.to---------------------------------

 

 

Po registraci klikněte na Login v pravo nahoře a zadejte přezdívku (username), heslo (password), opište kod a dejte Login (přihlásit se).
Když se přihlásíte, zobrazí se vám stránka, kde bude v menu Surf ads, My stats, How atd.... Pokud hned budete chtít klikat na reklamy, klikněte na surf ads, a pak na jeden z odkazů. Otevře se vám v novém okně stránka, kde je nahoře počítadlo, které odpočítává od 30. Až se ukáže Done a fajfka, můžete toto okno vypnout a právě jste vydělali 1c. Abyste věděli kolik máte peněz na účtě, ukazuje se vám to v položce My stats. Tento návod můžete uplatnit u dalších 70% klikaček.

Obrazek

---------------------------------registrace paypal---------------------------------------

NÁVOD NA VÝDĚLEK PŘES INTERNET, KLIKAČKY ATD.

27.1.2008 14:55 | peg | VÝDĚLEK PŘES NET

Chceš si snadno vydělat peníze přes internet? Stačí ti jenom si založit účet na PayPal a pak si najít nějakou klikačku která ti bude vyhovovat a bude ověřená, pár takových najdeš dole. Celá tvoje práce bude spočívat jenom v tom, abys párkrát za den klikl na nějakej odkaz a peníze se ti jenom pohrnou. ze začátku to sice nevypadá zas až tak dobře, ale když si seženeš pár referrelů (lidi co se zaregistrují pod tvůj nick) a budou poctivě klikat, hned to bude lepší a dají se na tom vydělat pěkný peníze. Až si nasbíráš určitou částku tak si ji necháš poslat na PayPal a potom už si budeš jenom užívat lehce vydělaný peníze.

Pokud nemáš účet na PayPal tady je návod jak ho získat:

REGISTRACE NA PAYPAL:

1. najeď na PayPal
2. klikni na "Sign Up" (registrovat se)
3. v kolonce "Select the country or region where you live:" si najdi Czech Republic
4. měl by ses objevit na další straně, tam nech odškrtlé "Personal Account"
5. klikni vpravo dole na "continue"
6. takto nějak by to tam mělo vypadat:

First Name:

Ctibor (tvoje jméno)

Last Name:

Bezmocný (tvoje příjmení)

Address Line 1:

Ulice 99 (tvoje ulice a číslo domu)

Address Line 2:
(optional)

nemusíš vyplňovat

City:

Olomouc (tvoje město)

State / Province / Region:

nemusíš vyplňovat

Postal Code:

772 00 (směrovací číslo)

Country:

Czech Republic

Home Telephone:

800 800 800 (tvuj telefon)

Work Telephone:
(optional)

nemusíš vyplňovat ext.

Mobile Telephone:
(optional)

nemusíš vyplňovat

Email Address:

tvoje emailová adresa (důležité!!!)
(e.g. name@domain.com)

Re-enter Email Address:

opět tvoje emailová adresa

Password:

tvoje heslo

Retype Password:

opět tvoje heslo

Security Question 1:

kontrolní otázka

Answer 1:

 

Security Question 2:

2. kontrolní otázka

Answer 2:

 

nakonec odsouhlas podmínky (zaškrtni "yes") a opiš číslo z obrázku

7. klikni na Sign Up
8. hodí tě to na stránku kde máš možnost vyplnit údeje o tvojí kartě, když žádnou kartu nemáš tak klikni na "cancel", když jo tak vyplň a můžeš si z PayPalu posílat peníze na běžný účet v tvojí bance.
9.běž na tvůj email, kde bys měl mít potvrzovací email, otevři ho, klikni na odkaz v něm a tvůj účet je aktivní. a to je vše

---------------------------------autoclickers(samoklikaní)-------------------------------------------

autoclickers:programky ktere zaautoclickers tebe klikají případne dotazy na:mc.lukas@seznam.cz

ProgramNumber of downloads
Bux.to Autoclicker 1.4.066302
Buxa.in Autoclicker 1.0.313259
DailyClicks.biz Notifier 1.0.011282
 Potom vám mohu poradit nastavení na utoclickers případné dotazy na e-mail:mc.lukas@seznam.cz
 

Náhledy fotografií ze složky klávesnice Astrafit Bendi Light Up Keyboard